Буревіями долі

Зимова щаслива історія

Мороз вкотре пощипував, тиснув,

Сніг стелився на землю "потоками",

В пошуках повітря, чистого кисню,

Йшли поспішно-здоровими кроками.

 

 Холод в'їдався у ніздрі та очі,

 Що не заважало проходженню,

 Йшли дні - проходили ночі,

 На шляху, під час нашого сходження.

 

Зима лютувала з перемінною силою,

Настрій змінювався, раз у раз,

Дорога здавалась доволі похилою,

Ще й засніжений, зламаний дороговказ.

 

 Сніг "розвіяв" усі сподівання,

 Дістатися фінішу власних бажань,

"На хиткому містку коливання",

 Побільшало "нестримних" вагань.

 

В протиборстві із "лютими зимами",

Губимось в колі мрій та думок,

Ще й біля каміну, годинами,

Сушимо розум, що "трішки промок".

 

 Зима! Кінець однієї історії, фініш!

 Зима! Ще багато всього зустрінеш!

 Зима! Пора мрій, чудес й алегорії!

 Зима! Ще одна нова, щаслива історія!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше