Буревіями долі

По краю

Ходити тонкою кригою,

Звично - захопливо навіть,

Поміж потрясінь із відлигою,

Так крапки в житті не поставить!

 

 Блукати "між чорними дірами",

 Іноді треба - "щоб прийти в себе",

 Та, "щоб бачення не були сірими",

 Не потрібно йти туди без потреби!

 

Йти по краю скель без страховки,

Можуть тільки "відчайдухи сторіччя",

"Перевтілившись в одинокого вовка",

Викидаючи по одному протиріччю!

 

 Шукати своє у "непрохідності долі",

 Наважуються лиш одиниці,

 На краю обриву немає неволі,

 Це протилежність "глибоким криницям"!

 

Бажання і мрії - тепер вище реальності,

Щоб знайти дорогу "до власного раю",

Все, що було "у межах сакральності",

Зникло! Буває: потрібно пройтися по краю!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше