Ходити тонкою кригою,
Звично - захопливо навіть,
Поміж потрясінь із відлигою,
Так крапки в житті не поставить!
Блукати "між чорними дірами",
Іноді треба - "щоб прийти в себе",
Та, "щоб бачення не були сірими",
Не потрібно йти туди без потреби!
Йти по краю скель без страховки,
Можуть тільки "відчайдухи сторіччя",
"Перевтілившись в одинокого вовка",
Викидаючи по одному протиріччю!
Шукати своє у "непрохідності долі",
Наважуються лиш одиниці,
На краю обриву немає неволі,
Це протилежність "глибоким криницям"!
Бажання і мрії - тепер вище реальності,
Щоб знайти дорогу "до власного раю",
Все, що було "у межах сакральності",
Зникло! Буває: потрібно пройтися по краю!
Відредаговано: 22.06.2026