Коли залишаєшся сам на сам,
Думки збираються в купу, "очищуються",
Ходиш в уяві по всім полюсам,
Серце б'ється - тиск не підвищується.
Як збираєшся з кимось, тет-а-тет,
Теми здаються не надто глибокими,
Та все ж, життя встановлює паритет,
Почуваємось вже не одинокими.
Тільки-но зустрічаєшся віч-на-віч,
"Показники життя" трішки підвищуються,
Попри коливання, що йдуть врізнобіч,
Щасливі моменти не знищуються.
Наодинці з думками весело навіть,
Коли глибше не вдумуватись,
Інакше: совість крапку поставить,
ⁿІлюзії не переставатимуть глумитись".
Коли є, з ким поділитися мріями,
Починаєш в них вірити й сам,
Поміж невгамовними своїми затіями,
Немає місця лиш одним мінусам.
Сам на сам - радіємо новим плюсам,
Віч-на-віч - живемо між щасливих сторіч!
Відредаговано: 22.06.2026