Буревіями долі

Сам на сам

Коли залишаєшся сам на сам,

Думки збираються в купу, "очищуються",

Ходиш в уяві по всім полюсам,

Серце б'ється - тиск не підвищується.

 

 Як збираєшся з кимось, тет-а-тет,

 Теми здаються не надто глибокими,

 Та все ж, життя встановлює паритет,

 Почуваємось вже не одинокими.

 

Тільки-но зустрічаєшся віч-на-віч,

"Показники життя" трішки підвищуються,

Попри коливання, що йдуть врізнобіч,

Щасливі моменти не знищуються.

 

 Наодинці з думками весело навіть,

 Коли глибше не вдумуватись,

 Інакше: совість крапку поставить,

 ⁿІлюзії не переставатимуть глумитись".

 

Коли є, з ким поділитися мріями,

Починаєш в них вірити й сам,

Поміж невгамовними своїми затіями,

Немає місця лиш одним мінусам.

 

 Сам на сам - радіємо новим плюсам,

 Віч-на-віч - живемо між щасливих  сторіч!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше