Життя не завжди "їде по правій",
Стихія на стихії - немов перешкода,
Проходячи воду, землю та гравій,
Щось знаходимо - чогось таки шкода!
Доля - як гаряча нестримна лава,
Людина - як дерево біля вулкану,
Та іноді зростаючи трішки справа,
Все обійде - сильнішими станемо!
Буття не ділиться на: до і після,
Й посередині не втриматись завжди,
Небезпека постійно на вістрі,
Легко заблукати потоками правди!
Існування правостороннім рухом,
Дає перевагу на секунду чи пів,
Станемо сильнішими духом,
Хто б що, не переживав чи терпів!
Сліди "на асфальті життя" поки свіжі,
Й в повітрі відчувається свіжою кавою,
Та й слух, більше нічого не ріже,
Коли ходитимеш полосою лиш правою!
Можна йти зліва чи посередині,
Запізнюючись - стрілки вже переведені!
Відредаговано: 22.06.2026