Одного весняного дня, будь-якого,
В тумані - коли вляжеться пил,
Можна не побачити зовсім нікого,
Життя - як легкозаймистий тротил!
Пересічного літнього дня,"гарячкового",
"У невагомості буремних дощів",
Не буде стабільного чи випадкового,
Лиш спогади з минулих років!
Осіннього дня "мокрого трішки",
В стрімких холодних потоках,
В кімнаті - де немає чорної кішки,
Тільки невпевненість в кроках!
Зимового лютого дня, "засніженого",
Де іній стелився й "ночував на вікні",
Мало місця для красивого й ніжного,
Лиш промінчик тепла уві сні!
Одного невдалого дня, що несеться,
Шматочки граду, що лежать на траві,
Наступного чудового дня, так здається,
Тільки гарна уява, "що живе в голові"!
В минулому - "від нас відкололись частинки",
Післязавтра - новий день, люди, вчинки!
Відредаговано: 22.06.2026