На краю світу дуже цікаво,
Мабуть! Ніхто, ще не бачив "це шоу",
Сузір'я, що "ставлять найдовшу виставу",
Навіть, "коли ніхто не прийшов"!
Все, що здається порожнім,
"Із темінню в глибоких думках",
Оживає у творі уявно-художнім,
Й несеться та "застигає в віках"!
"В туманах простору невідоме живе",
Й ховається від нас у глибинах,
"Там час не біжить - а повільно пливе",
Де все, у нереально-казкових картинах!
Далечінь приваблює своєю сутністю,
Манить - "тягне загадковим магнітом",
Місце, де нашої немає присутності,
Є тим недослідженим світом!
Дивовижно! Яскраво! Буремно!
Все неживе - як організм, що прокинувся,
"Темрява пожирає світло нечемно",
Виглядає: "наче світ перекинувся"!
Невідоме! Ось, що притягує нас,
Знайоме! "Як ясність, що з моноліту",
Свідоме! "Це помірно-згаяний час",
Підсвідоме! "Як загадка на краю світу"!
Відредаговано: 22.06.2026