Хто є хто? Досі вічна дилема,
Кожен "ховає" щось у собі,
Немов герой нещодавнього мему,
Що тримає все міцно, у власній руці!
Хто є хто? Ніяк не дізнатись,
Всі "маскують" свої відображення,
Й ніхто не зможе зізнатись,
Що потрапив у "зону зараження"!
Хто є хто? Люди не знають,
Хоч і вважають по-іншому,
Власні страхи усім заважають,
Хочеться знань й чогось більшого!
Хто є хто? Загадка не проста,
В протиборстві відображення й тіней,
Не розгледіти комети хвоста,
Коли на очах завжди іній!
Хто є хто? Вдивляємось пильно,
Стараючись щось розпізнати,
Дивлячись в очі, притискаючись сильно,
Та можливо: краще й не знати?!
Хто є хто? Унікальний кожен по-своєму!
Хто є хто! Шанси не дізнатись подвоєно!
Відредаговано: 22.06.2026