Буревіями долі

По весняному парку

Ходили босоніж по весняному парку,

Під грайливими вогниками ліхтарів,

Нашіптуючи чудові сонети Петрарки,

Поки запал сердець ще горів.

 

 Сміялись, кричали та плакали,

 Біснуючись у траві при місячнім сяйві,

 Було світло - мов запалені факели,

 Це місце - де думки були зайві.

 

У галасі душ - було надто спокійно,

Вечірнє місто до цього штовхало,

Вітерець ніжив ніби постійно,

Тримаймося, допоки Сонце не встало!

 

Босоніж по весняному парку,

У ніжних дотиках променів ночі,

Все палало тримаючи марку,

Наше я - все ще бавитись хоче!

 

 Шум поглинали квітучі дерева,

 Відпочиваючи з нами від суєти,

 Й міцна огорожа - красиво-сталева,

 Та місяць, з котрим - тепер ми на ти.

 

Разючі вітрини все блимали,

Поки люди розходились в сторони,

Та це нікого не втримало,

Особистостей з хтивим норовом.

 

Босоніж по весняному парку,

У ніжних дотиках променів ночі,

Все палало тримаючи марку,

Наше я - все ще бавитись хоче!

 

 В парку, весною - на самоті без самоти,

 Під світіння зорі та падіння комет,

 З природою, яку можна звати на ти,

 Час підганяє - а хочеться розкласти намет.

 

Ніч тихо-сонна не відпускала ніяк,

Та й ніхто не поспішатиме звідти,

Місяць - як життєвий надійний маяк,

Ніби вп’явся в нас довжелезними кігтями.

 

Босоніж по весняному парку,

У ніжних дотиках променів ночі,

Все палало тримаючи марку,

Наше я - все ще бавитись хоче!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше