Ти йшов по вулиці зранку,
Я теж забажала з тобою,
Та все було марно - без шансів,
Бо ти - як людина андроїд.
В руках телефон - на голові кепка,
Очі донизу - мов сплячий,
Реальність розлетілась на щепки,
Ще й ранець якийсь дитячий.
Ти йшла по вулиці ніби навпроти,
Чудовою п’янкою весною,
Навушники в вухах - рожеві чоботи,
З телефоном в руках мов андроїд.
Два телефони - в житті без життя,
Ще й очі червоні від роботи з планшетом,
Та й зовсім різне було взуття,
Й з великим вишневим пакетом.
Дорога звела знову двох бідолах,
Що бродять життям мов тенетами,
Дуріють андроїди навіть у снах,
Спілкуючись лиш інтернетами!
Косі погляди завжди навкруги,
Від таких самих бродяг соцмережами,
Невмите лице, під очима круги,
І хода не окреслена межами.
Світ здурів і ми разом з ним,
Не встигаємо рани загоїти,
Кожен другий буває нудним,
На площі збирались андроїди.
Дорога звела знову двох бідолах,
Що бродять життям мов тенетами,
Дуріють андроїди навіть у снах,
Спілкуючись лиш інтернетами!
Ось вечір настане, нічка прийде,
Доля далі продовжує глумитись,
Аж допоки перше сонце зійде,
Від соц.мереж: тіло може знеструмитись.
Так день за днем - не змінити сюжети,
Тисячі андроїдів гуляють по місту,
Та, як зникне мережа, оті інтернети,
Не буде місця, де би присісти.
Рука, міцно тримає руку - навзаєм,
Виглядає трохи смішно та мемно,
Адже очі в екрані, ми часу не гаємо,
В думках неясність - в розумі темно.
Доля звела знову двох бідолах,
Що бродять життям мов тенетами,
Дуріють андроїди навіть у снах,
Спілкуючись лиш інтернетами!
Відредаговано: 22.06.2026