Іноді вогонь рятує,
А вода - "тягне на дно",
Та воно цього вартує,
Поки живі – все одно.
Буває: вода дає силу,
"В нашій життєвій пустелі",
Так можна пройти зайву милю,
Обходячи болота та скелі.
Десь обпектися потрібно,
Переглянути власний мотив,
Щоб роздуми не сіялись дрібно,
В очікуванні ковточка води.
Охолонути буде не зайвим,
В часи неспокою днів,
Щоб все не стало фатальним,
Поки вогонь ще горів.
Іноді вода рятує,
А вогонь - "не дає спати",
Це нашу волю гартує,
Й завтрашній день не забрати.
"Доля дасть більше годин",
В житті між вогню і води!
Відредаговано: 22.06.2026