Буревіями долі

Місто спить

Місто спить! Темрява потроху згаса,

Прокидаються лише "відчайдухи",

За мить ⁿприйде світанкова красаⁿ,

Підштовхне до перших незграбних рухів.

 

 Місто спало! Прокладали маршрут,

 Як прекрасно блукати між тишею,

 Поки не прокинуся "перший наш Брут",

 Пролізали в шпаринки, почуваючись мишею.

 

Місто спатиме! Віднайдемо там спокій,

Блукаючи знайомими вуличками,

"Загубившись у думці глибокій",

Поки не запахне свіжими булочками.

 

 Сонце, ще не зійшло - поки дрімає,

 Від чистого повітря голова не болить,

"Допоки метушня нас впізнає",

 Віднайдемо баланс. Місто все спить!

 

В особистому - наодинці з думками,

Години пролітають як мить,

Життя, що "відбивалось роками",

Зібралось в єдине! Місто ще спить!




Поскаржитись




Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше