Глава 7
Напівбоги
Всі фаетонці розуміли, що повинні мати потомство, але жінка була лише одна і вона була дружиною Ана. Наму і семеро жінок Пангеї завагітніли і чекали народження напівбогів. Ан навчив словен методам більш продуктивного землеробства і новий врожай був в два рази більшим. Разом з Любомиром було створене колесо, що стало справжньою революцією земного прогресу. Тепер люди могли перевозити важкі речі. В Шумерії фаетонці зробили кілька нових поселень з врятованими від потопу племенами і створили полігамні родини, нащадки яких на тисячі років будуть царями міст-держав.
І ось нарешті Намму народила Ану сина, якого назвали Енліль. В цей же час одна з жінок людей теж народила сина від сперми Ана, якого назвали Енкіду. Коли обидва малюки достатньо зміцніли, Ан прилетів у вімані до вождя пангейців Бояна.
- Прийшов час нам покинути вас і відлетіти до наших братів в Шумерію. Я заберу хлопчика Енкіду і він буде братом Енлілю, а його мати буде сестрою моїй дружині Намму. Любомир вже оволодів способом добувати залізо і має здібних учнів. Наша підтримка вам вже більше не потрібна. Словени мають достатньо високий ступінь розвитку, а ваша мова розійдеться далеко на схід і на захід. Рівень моря вже стабілізувався і з цього року ви будете вести відлік літ. Це потрібно для того, що через дві тисячі років на вас впаде кам’яний дощ – це показали наші прилади і напевне буде новий потоп. Хвилі можуть досягти висоти гір. Вам потоп не загрожує, а шумери будуть в небезпеці. Тому ми летимо туди. Прощавайте Боян і волхви. Ваша планета врятувала нас, а тепер ми будемо рятувати вас. Ан обійняв Бояна і всіх волхвів, зайшов в люк і вімана піднялась в небо. Зробивши велике коло вона зникла назавжди. Намму з малюком на руках сиділа біля ілюмінатора і бачила, як зникає ліс і перетворюється на степ. А ось і узбережжя.
- Дивись, Ан. Озеро стало чорним! - Вигукнула Намму.
І дійсно, намул піднятий водами всесвітнього океану ще довго не міг опуститись на дно. Тому це озеро і назвали Чорним морем. Всі фаетонці зустрічали Ана і Намму в селищі Ніневія, яка пізніше стала столицею шумерів. Тут же були всі жителі врятованих від потопу людей, які вигукували:
- Слава головному богу Ану і його дружині Наму. Слава спасителям!
Ніневія стане першим центром науки і культури на планеті Земля. Царі шумерів будуть найосвіченішими для свого часі, а їхня бібліотека на глиняних табличках написаних методом клинописі вразить нащадків своїми літературними творами. Епос про Гільгамеша - сина Енліля, став видатним твором літератури Стародавнього Сходу. Напівбоги народжували, одружувались і помирали. Вони не були безсмертними, як фаетонці, хоча жили значно довше за людей. Вони познайомили людей з Сонячною системою і планетами, що обертаються навколо Сонця. Шумери знали математику і астрономію зоряного неба. Крім цього, напівбоги принесли сексуальну культуру, яку зобразили як ритуальну в глиняних зображеннях. Богині кохання Інанна та Іштар були головними в шумерському пантеоні. Таблички були знайдені через тисячі років на руїнах Ніневії.