Зрада…
Як багато ми знаємо про це поняття?
Наукові дослідження довели, що наші мозок та тіло знають про це більше, аніж ми усвідомлюємо.
На жінках, які пережили зраду, провели експеримент. Їм запропонували послухати певні слова, пов’язані зі зрадою чи історією зради, і магнітно-резонансним томографом пробували з’ясувати, які ділянки мозку активуються в ці моменти. Виявилося, що активізуються три частини мозку:
Людина, яку зрадили, почувши чи побачивши щось, що нагадує їй про зраду, діятиме так, ніби в неї стався флешбек. Людина може гніватись і плакати, відсторонюватися – і це буде фізіологічний процес. Це те, чим людина не керує. Це робить її мозок. Такі реакції відбуваються на рівні тіла та фізіології.
Один з найпотужніших предикаторів (причин) зради, згідно з дослідженнями, – можливості, які відкриваються перед людьми. Подорожі, відрядження, великі офіси, де працює багато людей; фінансові можливості.
У дослідженні понад чотири тисячі дорослих виявили, що дохід і статус також є можливостями для роману.
Підґрунтя для зради лише в тому, що людина може собі це дозволити.
Якщо ми працюємо, ходимо до офісу, гарно туди вбираємось, а наші колеги такі самі, у випадку тектонічних зсувів у сім’ї (виникнення проблем та непорозумінь) люди завжди мають місце, де вони когось зацікавлять. Чому б ні, якщо це може допомогти почуватися більш значущим для себе.
Варто пам’ятати, що в нас завжди є вибір. Наприклад, можна розвинути здорову прив’язаність до здорового харчування, тому що це корисно для нашого організму. Але водночас відчувати потяг до фастфуду щодня.
Але питання лише в одному:
Чи піддасться людина
цьому потягу
?