Побудова нового життя
Наступна частина книги присвячена основній темі книги, Алгоритмічна психологія книга що змінить світ: побудові нового життя, побудови нової системи закономірностей, з чого почати коли складаєш план нового життя?, на що орієнтуватись?, які пункти є основними?, за якою структурою складати план?, і взагалі як виміряти якість життя і як дізнатись як виглядає щастя? Що крім математичної схеми ще потрібно? Ця частина книги як частина життя людини яка спочатку навчалась професії, а після навчання приступила до практики, до самої роботи.
Наприклад: молодий хлопець навчався в навчальному закладі, і закінчивши навчання в цьому закладі, він переступає умовну лінію в доросле життя, на зустріч реальності. І те як йому розібратись із тим потоком інформації, що йому зустрінеться і знайти свою роль в цьому дорослому житті, ту роль як зробить його щасливим. Саме таку мету і має ця частина книги, в силу тих розумових можливостей якими наділений автор книги на момент її написання.
Якщо говорити простіше, то саме головне мати ціль. А потім вже сформуються стратегії, можливості для дії, і решта деталей. Але як правильно вибрати ціль і як знати чи дана стратегія веде до цілі? Отут вже питання вашого оточення і вашого вчителя (першими вчителями вважаються батьки), но потім людина витративши енергію, і лишившись із пустотою, шукає нових вчителів. Це може бути релігія, це може бути якесь авторитетне лице, це може бути прочитана книга. Одним словом нові системи які обіцяють щастя. І виникає питання, як вибрати систему, і як вникнути в її суть, як розібратись чи дійсно система веде до щастя? І моя відповідь буде, відповіддю якою я на даний момент життя володію: «Тільки відповідність ваших внутрішніх алгоритмів до реальності (реальному світу) скаже індивіду правду, а не різні там системи, в тому числі і моя система психовичеслень Алгоритмічна психологія». Усі системи є лишень орієнтовані у своїх цілях на реальність, а реальність вище всяких систем. Реальність вище індивідуальної реальності, і приблизно це має розуміти в першу чергу людина яка хоче стати щасливою і лишитись при здоровому глузді. Самий основний принцип яким варто озброїтись читачеві, це розуміння того що дана закономірність є наводящою на істину, а не самою істиною, тому читаючи цю книгу варто розуміти це.
Наприклад якщо в книзі написана технологія по зведенню будинку типу «Будинок своїми руками». То наскільки б детально не описувалась технологія виконання, все рівно будуть ситуації які автор книги пропустив. І якщо читач пропустить цей фактор, фактор наводящого сприйняття, то впереді його чекають багато нестиковок із написаним в цій книзі із реальністю. А коли читач врахує що книга написана людиною із власних розрахунків бачення світу і закономірностей у ньому, я читач і я маю свій власний досвід, і я наповняю свій кругозір читаючи нові для себе книги, і прийде час коли мені згадаються ці закономірності. Або прочитавши книгу, я читач вирішу використати її положення для досягнення власних цілей додавши власний досвід для заповнення книжних прогалин.
Я вважаю що система системою а реальність кращий орієнтир. У мене як автора книги який пише від ідеї до тексту є віра в читача і його інтелект, що навіть пропускаючи мої авторські помилки у манері викладення тексту, читач найде для себе парочку закономірностей.
Формула щастя
Перед темою наступних глав буде «формула щастя». Яка межа між щастям і нещастям? Де визначення вдалого дня, вдалого року, вдалого життя?
В алгометричній психології щастя виміряється кількістю отриманої енергії від матеріалізації алгоритма смислу, кількість енергії визначає силу отриманого щастя, а протяжність отриманої енергії визначає скільки часу людина щаслива.
Наприклад: людина мріючи стати генієм відкрила якусь закономірність, про яку нічого до її відкриття не знала, і цей момент відкриття - буде моментом щастя. Так як відкрита закономірність була у цієї людини тета цілю, то її рівень енергії буде великим, від чого і рівень щастя буде великим. Протяжність відкриття буде тривати скільки часу, скільки людина поєднюватиме нову ціль із тета цілями, на що виділятиметься енергія рівна рівню щастя.
Якщо дивитись буквально то, щастя буде коливатись в своїй інтенсивності від преміщення уваги на різні позитивно заряджені закономірності пов’язані із даним відкриттям. За рахунок того що відкриття є активною дією на момент його здійснення, що і дало змогу індивіду відчувати емоції щастя. Опісля щастя із активної форми перейде в пасивну, і використовуватиметься як приємний асоціативний спогад.
Але темою цієї частини книги є - побудова психіки, а тема глави - формула щастя. Отже формула щастя.
Щастя дорівнює отриманій позитивній енергії, а позитивна енергія отримується шляхом досягнення поставленої цілі швидше ніж витратиться енергія виділена на це. Щастя - це реакція на матеріалізовану енергію. Щастя - це популярна назва отриманої позитивної енергії. Прикладом щастя можуть бути:
Із положень алгометричної психології можна визначити що на різних рівнях реалізованих алгоритмів смислу, різні заряди енергії, від чого виходить, що підтвердивши реальністю гама алгоритми смислу, людина отримує одиницю щастя. Підтвердивши алгоритм смислу бета рівня цієї ж системи закономірностей, людина отримує в ену кількість раз більше позитиву. Підтвердивши альфа алгоритм смислу цієї ж системи реальністю, людина отримає в ену кількість разів більше щастя, ніж від підтвердження бета алгоритма смислу. Підтвердивши тета алгоритм смислу цієї ж системи реальністю, людина отримає в ену кількість раз більше щастя ніж від підтвердження альфа алгоритма смислу. Із даної закономірності виходить що чим складніший алгоритм смислу матеріалізовується тим більше щастя відчуває індивід.