Життя «І» після книги
Пройшов тиждень як наш герой «І» дочитав «Алгоритмічну психологію», чи змінився він? Швидше ні чим так. «Поміняти себе змістовно, зразу, людина не може, але видати гарну ідею може, тож треба щоб ця ідея стала основою, треба слідувати їй і розширювати її межі» - :повторював про себе «І».
Після прочитання книги він став більше думати власним розумом, намагаючись розставити думки по важності і затратності енергії яка потрібна для виконання діла в реалі і складати невеликі речення, які час від часу начитував собі.
Алогометрична психологія пише складати графік із корисних речей (з віддачею енергії). А «І» говорить що щастя – це чекати приємного завтра, а завтра «приємне» стається швидше ніж ти чекав. Віра дає надзвичайну психологічну силу.
З точки зору «Алгометричної психології», щоб мати природну функцію треба виконати інструкцію по ній. А де найти цю інструкцію? Адже самі люди які мають ті блага, які я хотів би мати, не усвідомлюють свідомо якими стратегіями вони цього добиваються, чи чекати нового генія який це все усвідомлюватиме і напише книгу з інструкцією, «як бути впевненим що я чиню правильно».
Щоб бути впевненим що ми чинним правильно, треба бачити чи ми отримуємо те що мали би отримати, якщо не отримуємо , значить робимо не так або не то. В алгометричній психології це називається внутрішня розстановка цілей, коли очікуєш більше хорошого ніж поганого.
Але «І» подобався його власний діалог із своїм мозком, він видавав ідеї які йому дуже подобались, і тут же критикував їх, в алгометричній психології він додавав тета цілі невдачі (критики), щоб лишилось трохи енергії на альфа стратегічне мислення після невдачі. Я вважаю що помилок не існує, людина дає інформацію на яку світ реагує згідно своєї природи, людина помиляється тільки в тому що хоче отримати не те що вона зробила, а те що потребує інших дій.
Ну а як же батьки і батьківське виховання? Не достаток виховання батьків компенсується вихованням розумних авторів, яке криється в прочитанні їхніх книг. В алгометричній психології це виглядає як зміна авторитетного лиця, де автор обіцяє якісь блага, якщо виконати певні дії. Наприклад: книга із темою «як стати багатим» на своїх сторінка розміщає внутрішню карту до цієї цілі, описуючи структуру алгоритма смислу « як стати багатим».
В алогометричній психології робиться акцент на саму людину і її психіки в плані розстановки енергії по тета цілях, адже якщо ти щось зрозумів це твоя заслуга а не того хто пояснював. Наука - це розставлення понять на місця для того щоб з цих місць знайти шлях закономірностей між поняттями.
Маса власний цитат які «І» повиписував із своїх думок про те як зробити своє життя кращим. Думати самому досить складно, легше повторювати думки інших, але саме цей спосіб вибрав «і» розвішуючи записи своїх думок на стіні. Я наведу ці записи що розміщались на його стіні.
Що вони значать для «І» відомо тільки йому, якщо він їх записав, значить вони щось значать для нього саме в такому вигляді. Думаю нам варто лишити «І» на одинці із собою, щоб через декілька сторінок вернутись до нього. А зараз звернутись до глав «Алгометричної психології».
Позитивізм
На різних рівнях алгоритмів смислу він виглядає по різному. На тета і альфа рівнях - це правдивість, на бета і гама рівнях - це приємні емоції. Тобто якщо людина права і добре себе відчуває - це означає позитив.
Правда – це коли алгоритми індивідуальної реальності реалізуються, тобто матеріалізуються, що підтверджує виконання задуманого. Рівень позитиву залежить від тої енергії що людина получає. Якщо отриманої енергії по відношенню до затраченої більше, то це більше і відчуватиме людина, це більше і буде позитивом. Позитив дорівнює прибутку енергії. Але є одна тонкість, отримана енергія має відповідати позитивному заряду.