Книга. "Таємниця Альпійської перлини" читати онлайн
Рейтинг:
249
698 35347

Поточний рейтинг:
#46 в Детектив
#220 в Сучасна проза


Повний текст 111 стор

Публікація: 20.11.2020 — 11.01.2021


Анотація до книги "Таємниця Альпійської перлини"

"Клінічно невдачлива" - це саме та характеристика, яка мені личить. Якщо у інших життя нагадує зебру, де на тлі щасливих яскравих днів прослизає смуга труднощів або дрібних невдач, моє життя все частіше походить на вугільно чорного скакуна. Тільки у такої як я відпустка мрії нагадує сюжет трилера, а підкорення Монблану, про яке я мріяла уві сні і наяву, стає боротьбою за виживання.Однак я ніколи не здавалася, не гнулася під вагою проблем. Та чи вдасться вистояти цього разу?

Велике спасибі за обкладинку Дар`ї Новицькій

НЕ ЗАБУДЬ ПІДПИСАТИСЬ НА АВТОРА

57 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Леся Найденко
20.11.2020, 21:19:30

Дочекалася!!!!))) Забираю в бібліотеку ❤️❤️❤️

Леся Найденко, Так. Нарешті. Дякую. Сподіваюсь сподобається

Вітаю з початком викладу історії!) Хай полонить душі читачів і не відпускає) А тобі, Надю, нестримної музи)

Хелен Соул, Люба Хелен, дякую за нагороду і побажання. Нехай так і буде)))

avatar
Ксенія Чейз
20.11.2020, 16:10:13

Буктрейлер такий феєричний! Я аж заклякла. Музичний фон шикарний! Тримає в напрузі від початку і до кінця. Уже уявляю, що ви там понавигадували, Надіє! Впевнена, що буде неймовірно!

Ксенія Чейз, Щиро дякую за нагороду. Пригод буде багато)) і незвичних. Сподіваюся зацікавити незвичним для себе стилем)))

avatar
Ксенія Чейз
20.11.2020, 16:03:16

Вітаю, люба Надіє, з новинкою! Нехай натхнення не полишає, зацікавленість до книги лише зростає, а вдячні читачі підтримують щохвилини. Ви завжди такі шикарні книги пишете. Оце і є ваша родзинка. Скільки читала вас, ніколи не вгадувала закінчення книги. І потім довго прокручувала в голові сюжетну лінію, прагнучи зрозуміти, де я пропустила хоча б натяк на таку розв'язку. І знову ТАЄМНИЦЯ! Обожнюю!

Ксенія Чейз, Величезне спасибі, Ксеніє.Мені дуже-дуже приємно читати таку високу оцінку моєї творчості, тим більше від талановитої людини. Намагатимусь і надалі не розчаровувати і придумувати незвичні повороти сюжетів.