Що почитати восени? )

Автор: Оксана Мрійченко / Додано: 07.09.22, 10:26:31

Привіт, друзі!

Осінь повільно, але впевнено огортає все навколо прохолодою і ароматами пожовклого листя. Особисто у мене ця пора року завжди асоціюється із золотистими кольорами, гарячим чаєм, прогулянками в парку, теплим пледом та смачним яблучним пирогом. А ще восени особливо приємно читати добрі романтичні історії, які зігрівають серце приємними емоціями навіть якщо за вікном похмуро, вогко та холодно. І однією з таких історій для мене стала новинка від талановитої письменниці та дизайнерки Дар’ї Новицької, яку я сьогодні хочу порекомендувати і вам. 

“ОДИН ВЕЧІР З ТОБОЮ” (назва клікабельна)

wkrC1qSvGFKehd2Rhz0IC1u22WUNexkO_s9qUAwOUbdgjBcnRUha7OFhgMs4TvYuxJZTvCWWNlx3DhlRzbcFaVJSNw27-5MZKDCSKdGwLk4vu7kF5V6hK-__0Q1pu50ilzXgjQ20taixey6aewIwgqi9Q0kKr6CyfIm0jibkTleMLyhvRGaqpE76

Ця історія точно припаде до смаку всім, хто хоче відпочити від книг про владних босів, харизматичних мільярдерів, фіктивні шлюби та вагітних героїнь. Прості, але надзвичайно милі головні герої - Аня та Зорян, знайомі кожному життєві ситуації та реальне життя з усіма його несподіванками. Тут все по справжньому і це зачаровує з перших сторінок. Кумедне знайомство, перше побачення, чуттєві романтичні моменти, від яких перехоплює подих. І поряд з цим - спогади про болюче минуле та боротьба з життєвими труднощами, які застають зненацька саме тоді, коли їх найменше чекаєш.
Не знаю, що підготувала Даринка для своїх героїв. Але дуже хочу, щоб тендітна та замріяна Аня стала щасливою поруч з турботливим чоловіком, який буде берегти її як найдорожчий скарб. І вас запрошую до читання, друзі! Додавайте книгу в бібліотеку, читайте, коментуйте та не забувайте підтримувати авторку зірочками - це дуже надихає Даринку і дарує їй гарний настрій.

Також хочу повідомити, що сьогодні діє знижка на мою книжечку під назвою “ПАРОЛЬ:”Я ТЕБЕ КОХАЮ” (назва клікабельна). Запрошую до романтичної та веселої історії невгамовної Мар’янки та її харизматичного боса Стаса.

DsQlAZSp-WEmdLob_8xl3ziqbCru_rl8GkSqPb3ZaDdjhEuMG45hRZCgLWjuMGanKQsgOuXoXcbJB1x0zunrUrwOYWZ0Zy2upuu6jSYoaWuXwl8Hks-ZnIKUYCyzze6EWftl9ZANMtLTGt80zdPkWg  

Ну а в четвер о 8:00 зазирайте на нову главу “Туру за коханням” - там зараз починається найцікавіше.

Бажаю приємного читання та тихого дня! Дякую за увагу!

Ваша Оксана Мрійченко )

6 коментарів

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
08.09.2022, 20:10:15

Дякую за посилання!

Рома Аріведерчі, ❤️

avatar
Стася Павлів
07.09.2022, 15:51:01

Захотілось спекти пирога і закутатись в теплий коцик з книжечкою! Але відкладу то до ночі, бо час йти за малим) і доведеться їсти вночі:)

Стася Павлів, ❤️❤️

Дякую за рекомендацію!

Кристина Асецька, Дякую, що завітали в гості! ❤️

avatar
Дар'я Новицька
07.09.2022, 14:49:47

Не можу описати словами, наскільки мені приємно!)) По-перше, що ти читаєш мою книгу, по-друге - ця рекомендація та відгук! Щиро сподіваюся, що "Один вечір з тобою" знайде місце в серці читачів! Безмежно дякую!

Дар, Гарну книгу завжди приємно підтримати. І мені дійно хочеться, щоб з твоїми героями познайомилось якомога більше читачів. А для мене Аня та Зорян - то любов з першої сторінки ❤️ Натхнення тобі і активних, відданих читачів! ))

avatar
Каміла Дані
07.09.2022, 12:28:55

Дякую за рекомендацію)

Каміла Дані, І тобі дякую, люба! ❤️

avatar
(Ivanka)
07.09.2022, 10:28:45

Дякую, сонечко. Натхнення тобі, здоров'ячка, миру та добра ♥️

(Ivanka), ❤️❤️❤️