Поділіться будь ласка досвідом)

Автор: Дмитро Лісаускас / Додано: 29.08.22, 00:25:51

Дивлюся, що багато авторів тут мають дуже чудові показники по прочитанням та вподобанням. Поділіться будь ласка, як вам це вдалося, чи пробували ви рекламу? І чи є хтось, хто опублікував книгу за раз і має такі показники? Мені здається що викладати по главі - це найбільш оптимальній варіант.

Дуже вдячний вам за таку реакцію на мій останній блог, було дуже приємно почути від вас про різні проблеми, які зустрічаються на шляху автора)))

4 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Рома Аріведерчі
29.08.2022, 11:40:31

В процесі. Але збирати своїх читачів - то не один день і рік. Вони мають не тільки вподобати саме ваші книги, а ще й впевнитись, що ви закінчуєте їх в якісь розумні строки. Досвідчені читачі якщо і додають перші книги нового на порталі автора до бібліотек, їх не читають. Саме тому, що багато хто свої історії не дописує. А недосвідчені, раз побачивши, що книга зависла, до автора не повернуться.

Рома Аріведерчі, Дякую, буду знати

avatar
Ліна Алекс
29.08.2022, 08:35:42

Викладання твору у процесі - найоптимальніший варіант. А ще багато авторів тут не перший місяць і не перший рік і по крихтах збирали свою аудиторію, в тому числі вкладаючись в рекламу, беручи участь у конкурсах, які періодично організовують на цій платформі. Ще може допомогти активна діяльність у соцмережах. Удачі!

Ліна Алекс, Дякую)) Вам теж)

avatar
Лоре Лея
29.08.2022, 06:45:21

Ранок) думаю краще викладати по главі і писати блоги, так поступово знайдеш і друзів, і свою аудиторію)

Лоре Лея, Дякую))

avatar
Єва Райн
29.08.2022, 08:01:48

Букнет більш налаштований на викладку по главах, та і так буде легше зібрати свою аудиторію. Блоги про свої книги - теж гарний спосіб заявити про себе і знайти читачів. Реклама - так, правильно налаштована, вона збільшує кількість прочитань і читачів.