Покинув коханий? Зверніться до “любовного лікаря”❤

Автор: Оксана Мрійченко / Додано: 18.08.22, 10:18:28

Привіт, друзі!

А ви колись отримували на день народження оригінальні та абсолютно нестандартні подарунки? А що б ви зробили, якби рідна сестра подарувала вам… лікаря? І не звичайного, а “любовного” - спеціаліста з відновлення стосунків між закоханими, який паралельно працює хірургом-травматологом у звичайній лікарні? Насті пощастило отримати саме такий подаруночок. Цікаво, що з того вийшло? Тоді запрошую до легкої зимової історії, на яку сьогодні діє знижка 20% (під час оплати до вартості книги додається ПДВ і комісія вашого банку)

“ПОДАРУНОЧОК” (назва клікабельна)

BJ4nTLk_pbDBiberpc0i12pnwV0Rm7z5sRsZjabLYTTEU8Gvmshs5rD2k8aNwIzEUB-CrRdndSrLoMO6W1lPzh2UrU9UfmIJ3mSuXM8pjg18CvHypVjDUo39qJLMFEGLXzxRMaIRASojM35YcUe09yI

❤️АНОТАЦІЯ:❤️

Відчинивши двері, Настя побачила на порозі Олю у товаристві незнайомого чоловіка.
— З днем народження! — радісно вигукнула Оля, обіймаючи сестру.
— Дякую! — Настя збентежено розглядала незнайомця, упіймавши погляд його веселих чорних очей. — Оль, хто це з тобою?
— О, це… Сестричко, а це твій головний подаруночок сьогодні! Насть, познайомся — це Паша. У нашій лікарні його називають «любовним лікарем». Він допоможе тобі повернути твого коханого Дмитра! Лише слухайся його порад!

 

Також нагадую, що сьогодні зранку вийшла нова глава книги “ТУР ЗА КОХАННЯМ” (назва клікабельна).

WyYvH1SbVadaI5UrPCmbV8SxKiavGAg_soH5CN3oP9hLb1Cv_Qh0Rd7aYryITDFxu_vZcwbZaBSvZPvXz3GZVJE7Ahw4EZxFZVTLRlhZsQA4H1Lyvp34jkmikR9JXVYeIFMeXHAK1a8zfJx6OYxFPaY

❤️УРИВОЧОК:❤️

Передчуття небезпеки стало настільки яскравим, що Ксюші нестерпно захотілося втекти. Проте дівчина не встигла зробити жодного кроку, бо Марго різко схопила її за руку та грубо заштовхнула у кімнату. Ксюша мало не впала, але все ж таки втрималася на ногах і почула, як позаду неї клацнув замок у дверях. Вона абсолютно не розуміла, що відбувається і перевела розгублений погляд на Діану. Світло-блакитні джинси та біла футболка гарно підкреслювали струнку фігуру колишньої головної адміністраторки «Pearl Royal Hotel», а її хвилясте чорне волосся було зібране у високий хвіст. Діана мовчала цілу хвилину, пропалюючи Ксюшу поглядом. А потім хитро примружила очі та запитала:
— Навіть не привітаєшся?
— Навіщо ви з Марго затягнули мене сюди? — Ксюша наказала собі заспокоїтися та стійко витримала її погляд.
— А я тебе попереджала не ставати на моєму шляху! — шоколадні очі Діани спалахнули ненавистю. — Думала, що я не помщуся?

 

Ще більше анонсів та приємностей для читачів можна знайти на моїй сторінці Фейсбук, ось ТУТ. Підписуйтесь, рада кожному читачу!

 

Бажаю приємного читання та тихого дня!
Бережіть себе, друзі! Все буде Україна!
 

Ваша Оксана Мрійченко )

3 коментаря

Авторизуйтесь, щоб додавати коментарі

Увійти
avatar
Наталія Твердун
18.08.2022, 12:09:31

Дуже легка, цікава, класна книга! ?

Наталія Твердун, Тішуся, що "Подаруночок" дарує позитивні емоції ❤️ Дякую за підтримку, Наталочко! )

avatar
Svetlana Mischenko
18.08.2022, 11:21:02

О, це самий перший Ваш твір мною прочитаний. Стільки ніжності і кохання... Клас!!!!!

Svetlana Mischenko, Приємно, що ця книжечка стала для вас першою зі списку моїх творів ❤️ Я теж дуже люблю історію Насті та Паші ) Дякую за підтримку, Світланко! )

avatar
Анна Багирова
18.08.2022, 10:25:12

Дуже гарні та чуттєві історії.) Дякую, люба.))))

Анна Багирова, Радію, що тобі подобається, кицю! ❤️ Дякую за підтримку! )